Complain
Pārdod daļu no nekustamā īpašuma – zemes vienību 1.7 ha platībā netālu no Ropažu centra. Daļa no zemesgabala atrodas jauktas dzīvojamās un darījuma iestāžu apbūves teritorijā. Labs piebraucamais ceļš, blakus elektrība.
Ropažu novads, Ropaži,Melnstrauti
1.7 m²
27 000
5.9.2018.
Vairākrentinriga.lv
Complain
Pārdod zemi Ropažos ar kopējo platību 1,63ha, atrodas Jauktas dzīvojamās un darījumu iestāžu teritorijā. Piekļuve no divām pusēm pa asfaltētu ceļu. Gar īpašumu ir izbūvēts vidējā spiediena gāzesvads Uz zemes atrodas sena pagraba būve.
Pliederi
16300 m²
65 000
4.9.2018.
Vairākarcoreal.lv
Complain
Zemes īpašnieks pārdod zemi, kas paredzēta lauksaimniecības vajadzībām vai privātmājas būvniecībai. Meža zemes kopējā platība 27, 7ha. Īpašumā nav mežs, kas ir gatavs izstrādei (skatīt pievienotos meža inventarizācijas dokumentus). Klusa vieta, ekoloģiska vide, kurā var īstenot savas ieceres un baudīt dabas skaistumu. Lielpilsēta Rīga tikai 39km. Pievienotajā pdf dokumentā parādīts piebraucamais ceļš no autoceļa Ropaži – Mālpils līdz nekustamā īpašuma robežai. Piebraucamais ceļš grantēts, 7km.
Vīksniņas
53.8 m²
153 000
21.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdodu zemi privātmājas būvniecībai. izbūvēti mājas pamati un pagrabstāvs. Izrakts dīķis ap 800m2. uzstādīts elektrības skaitītājs. Izurbta ūdens spice. Izstrādāts idividuāls projekts un apstiprināts būvvaldē, kā arī izņemta būvatļauja. Pie gabala pienāk servitūta ceļš. 200m attālumā autobusa pietura. Ropaži apmēram 4 km attālumā. iespējams arī uz nomaksu. Cena uz nomaksu 16000 Plus notāra izdevumi.
Bērzmalas
5700 m²
14 500
4.9.2018.
Vairākss.com
Complain
AS "Privatbank" meitas uzņēmuma īpašums atrodas Ropažos. Zemes gabals ar kopējo platību - 1100 m2. Zemes gabalam ir taisnstūra forma un līdzens reljefs. Pie īpašuma var piebraukt pa asfaltētu ceļu. Ir apgrūtinājumi - 0.04 ha aizsargjosla gar elektrisko tīklu gaisvada līniju ar nominālo spriegumu 0, 4 kV. Apkārtni veido privātmājas un neapbūvēti zemes gabali. Līdz Rīgai ~36 km, tuvākā apdzīvotā vieta – Ropaži.
Smaidiņi
1100 m²
8 000
30.8.2018.
Vairākss.com
Complain
Piedāvājumā divi skaisti zemes īpašumi, katrs pa 2 ha un viens ar otru robežojas. -Klusa un ainaviska vieta, blakus mežam, kas rosina uz mierīgu un harmonisku dzīvi, -Līdzens un sauss reljefs, -Blakus elektrība, -Īpašumi atrodas pie laba grantēta ceļa, -Katru īpašumu var dalit pa 1 ha. -Īpašumiem ir izstrādāti dīķa projekti, kas dod iespēju izveidot dīķsaimniecību, -Uz abiem īpašumiem aug skaisti bērzi ar aptuveno likvīdo krāju 270-300 m3, -Īpašumi ar labu un gaišu auru. Lieliska vieta ģimenes vai atpūtas mājas izveidei. Līdz novada centram Ropaži - 7km, Rīgai - 35km.
Zemes īpašums
4 m²
28 000
15.8.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod zemi ainaviskā un klusā vietā, blakus mežs, - 5000m2 ar līdzenu reljefu individuālo māju apbūvei (péc novada teritor.plánojuma). Pie īpašuma - elektrība. Gar īpašuma robežu tek upīte, neapplūstoša vieta, kas rosina uz mierīgu dzīvi. Labs piebraucamais zemes ceļš. Divi kaimiņi - tuvākais pārsimts metru attālumā, otrs - nedaudz vairāk. Abas zemnieku sētas - koptas lauku mājas. Līdz ciemata Tumšupe centram - 2km, novada centram Ropaži - 7km, Rīgai - 35km.
Stiķenes-2
5000 m²
12 800
6.7.2018.
Vairākarcoreal.lv
Complain
Pārdošanā zemes gabals ar kopējo platību 9.4 ha Ropažu novadā, Tumšupē. Pēc Ropažu teritoriālā plānojuma zeme ir parku un apstādījuma un savrupmāju dzīvojamā māju teritorija. Pie paša zemes gabala pieiet grantēts piebraucamais ceļš. Zeme robežojas ar upi- Tumšupe. Ir tehniskie noteikumi elektrības pieslēgumam, kas sastāda 630 EUR. Līdz Ropažu centram 5 km, līdz Rīgas pilsētas robežai- 30 km. Papildus informācija pēc pieprasījuma. В предложении земельный участок в области Ropazi- Tumšupe, общая площадь 9, 4 га. Цель использования: сельскохозяйственная земля, с возможностью под застройку. Хорошая гравийная подъездная дорога. Расстояние до Ropaži- 5 km, до границы города Риги 30 км. Дополнительная информация по запросу.
Alekši
9.4 m²
30 000
13.3.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdodas zemes gabals 5ha, 25km no Rīgas, gleznainā vietā, meža ielokā- – derīgs apbūvei un saimnieciskai darbībai. Garām tek upīte. Piebraukšana pa autoceļu P10: Ikšķile- Tīnūži- Ropaži- Inčukalns. Ir iespēja izbūvēt dabas gāzes pieslēgumu. Uz zemes atrodas divu stāvu dzīvojamā māja ( 5 gab. istabas un 2 gab. virtuves ), saimniecības ēkas 4 gab. ( pagrabs, garāža un 2gab. šķūņi ). Elektrības pieslēgums- 3 fāzes. Ir augļu dārzs, + uz zemes gabala aug vairāki 100 gadīgi ozoli. Lieliska, ekoloģiski tīra dzīves vieta - Rīgas tuvumā, ar labu auto satiksmi. Ļoti labprāt izskatīšu, daudz maz, līdzvērtīgu maiņas variantu pret īpašumu Talsu tuvumā vai, vēl labāk būtu, Talsu paugurainē. Zemes platība būtu vēlama ne mazāka kā 1ha. Pārdod īpašniece. Apgrūtinājumu un parādu nav, ieķīlāts nav. Informāciju par mums un īpašuma iespējām varat skatīt manā mājas lapā, kas zemāk parādīsies. Lūdzu labāk piezvaniet, jo ar internetu neesmu draugos. Продаю участок земли 5 га, в 25 км от Риги, в живописном месте, на опушке леса. Земля пригодна для строительства и хозяйственной деятельности. Рядом с участком есть маленькая речка. Рядом проходит дорога P10 : Икшкиле - Тинужи - Ропажи -Инчукалнс. Существует возможность подключится к природному газопрoводу. На земле есть двухэтажный жилой дом (5 комнат, 2 кухни), хозяйственные постройки - 4 шт. (подвал, гараж и 2 сарая). Электрическое подключение - 3 фазы. Есть сад, + на участке растут несколько 100-летних дубов. Отличное, экологически чистое место проживания - недалеко от Риги, с хорошим автомобильным движением. Я была бы очень рада рассмотреть эквивалентный вариант обмена против собственности недалеко от города Талси, или, лучше, на Талсу паугурайне. Площадь участка должна быть не менее 1 га. Продаёт владелец. Долгов нет. Вы можете найти информацию о нас и возможностях собственности на моем веб-сайте, который будет показан ниже. Пожалуйста, лучше позвоните мне, потому что я не дружу с Интернетом.
88 m²
230 000
1.2.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod lauksaimniecības zemi, ko iespējams izmantot arī privātmājas būvēšanai. Kopējā platība 2, 5 ha, blakus atrodas ciemats ar mājām. Elektrība blakus, iespējams pievilkt. Par atsevišķu samaksu piedāvājam iegādāties arī zemi, kas robežojās ar šo zemi- 2ha. Blakus ceļš Ropaži-Sidgunda.
Nameji, Ropažu novads, Ropaži
17 074
27.12.2016.
Vairākhanzasipasumi.lv
Complain
Īpašnieks pārdod zemi privātmājas būvniecībai. Elektrība, grants ceļš. Jau ir uzbūvējuši privātmājas blakus Piebraucamie ceļi: no Rīgas, no šosejas P10, Klusa un mierīga apkārtne. Blakus ir mežš . Attālums līdz Rīgai - 32 km,
Rīgas raj., Ropažu nov., Ropaži, Bērzu iela
27200 m²
55 000
27.12.2016.
Vairākincity.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more