Zeme 6.02 ha - netālu no Sauriešiem, Ulbroka -Ogre autoceļa malā. Blakus zemes gabalam un tuvējā apkārtnē izveidojusies komerciāla rakstura apbūve. Zemes gabals robežojas ar transporta loģistikas kompānijas zemi un zemi, uz kuras atrodas noliktavas. Saskaņā zr zemes robežu plānu visa teritorija ir kā lauksaimniecībā izmantojamā zeme, kura patreiz ir aizaugusi ar krūmiem. Reljefs līdzens. Teritorijas vienā malā ir nožogots asfaltēts laukums. No valsts autoceļa ir izveidota nobrauktuve un gar zemes gabala robežu iet grantēts autoceļš. Īpašumu var dalīt mazākās zemes vienībās. + blakus valsts nozīmes asfaltēts autoceļš; + ir nobrauktuve no autoceļa; + līdz Rīgas centram 20 km; + līdz Salaspilij 10 km; + līdz Tallinas šosejai pāris km; Ja Jūsu idejas piepildīšanai šī vieta ir piemērota, tad rakstiet, zvaniet un palīdzēšu rast atbildes uz papildus jautājumiem.
Noriņas
6.02 m²
300 000
6.7.2018.
Vairākss.com
Tiek pārdots apbūves gabals privātmāju rajonā Ulbrokā, klusā, zaļā vietā ar ērtu infrastruktūru, netālu no Ulbrokas ezera. Saskaņots detālplānojums 10 rindu māju sekciju un 2 parceles privātmāju vai dvīņu māju būvniecībai. Asfaltēts piebraucamais ceļš, gāze, eletrība, ūdens, kanalizācija.
Ulbroka,Austrumu
140 000
22.3.2018.
Vairākrentinriga.lv
Pārdodas lielisks zemes gabals mājas celtniecībai ļoti skaistā un apdzīvotā ciematā Silabrieži. Pašā ciematā ir dīķis. Ciemats atrodas 15 km no pilsētas, netālu ir TEC 2 un Ulbroka, kā arī skaistais Sauriešu karjers. Aptuveni 10 km no ciemata drīz sāks savu darbību daudzfunkcionālais tirdzniecības centrs Akropole, netālu Ulbrokā atrodas gan skola, gan bērnudārzs, baseins un sporta komplekss. Zeme ir sausa, izlīdzināta, nav dubļaina, un ir pareizas ģeometriskas formas. Apkārt ir smuks priežu mežs. Ir elektrības pieslēgums. Ir arī izveidots pārdomāts, kompakts vienstāvu mājas projekts, kuram ir dabūtas visas celtniecības atļaujas. Ir izrakta bedre pamatu likšanai. Zemes gabals atrodas pie paša dīķa un ir malējais, līdz ar to, gar to nebraukā auto. Zeme ir bez apgrūtinājumiem. Varam arī palīdzēt realizēt šo projektu. Ceļam mājas no nulles. Продаётся земля под постройку частного дома. В красивом практически полностью застроенном не большом посёлке. В самом посёлке имеется пруд. Посёлок находится 15 км от центра Риги рядом район Тес 2 и Улброка не долеко находится очень чистый карьер Сауреши. В 10км от посёлка скоро будет функционировать огромный торговый центр Акрополис, не далеко находятся школа с басейном спорт зал, магазины. Земля очень правильной геометрической формы прямоугольная без лишних углов, земля сухая и выровненная никогда небывает никакой слякоти и болотистости, вокруг посёлка красивый лес. На земле есть электричество. А так же есть готовый проект на одноэтажный очень красивый, современный, продуманно-функционал ьный не дорогой дом. Есть оценка все печати и разрешение на строителиство. А так же уже снят слой чернозёма под начало строительства фундамента. Участок земли находится прямо возле пруда и на углу не посередине, очень удобное просторное место через этот участок не проезжают машины и не кто не ходит. Земля без отягощений. А так же можем весь этот проэкт воплотить в реальность. Строим с нулевого цикла под ключ.
Krasts 18
2000 m²
18 000
13.8.2018.
Vairākss.com
Zeme 6.02 ha - netālu no Sauriešiem, Ulbroka -Ogre autoceļa malā. Blakus zemes gabalam un tuvējā apkārtnē izveidojusies komerciāla rakstura apbūve. Zemes gabals robežojas ar transporta loģistikas kompānijas zemi un zemi, uz kuras atrodas noliktavas. Saskaņā zr zemes robežu plānu visa teritorija ir kā lauksaimniecībā izmantojamā zeme, kura patreiz ir aizaugusi ar krūmiem. Reljefs līdzens. Teritorijas vienā malā ir nožogots asfaltēts laukums. No valsts autoceļa ir izveidota nobrauktuve un gar zemes gabala robežu iet grantēts autoceļš. Īpašumu var dalīt mazākās zemes vienībās. + blakus valsts nozīmes asfaltēts autoceļš; + ir nobrauktuve no autoceļa; + līdz Rīgas centram 20 km; + līdz Salaspilij 10 km; + līdz Tallinas šosejai pāris km; Ja Jūsu idejas piepildīšanai šī vieta ir piemērota, tad rakstiet, zvaniet un palīdzēšu rast atbildes uz papildus jautājumiem!
Salaspils lauku teritorija, Noriņas
300 000
16.7.2018.
Vairākober-haus.lv
Pārdod zemi netālu no autoceļu Ulbroka - Ogre un Baltezers -Saulkalne apvedceļa krustojuma. Zemei ir līdzens reljefs. Pēc zemes robežu plāna, tā ir norādīta kā ganība, kura patreiz ir nedaudz aizaugusi ar krūmiem. Gar zemes gabala robežu vienā posmā ir noteikta atzīme par servitūta teritoriju. Ja interesē šis piedāvājums, tad rakstiet un zvaniet!
Salaspils lauku teritorija
63 750
24.7.2018.
Vairākober-haus.lv
Īpašnieks pārdod gaišu, ērtu un mājīgu divistabu dzīvokli ēkas pirmajā stāvā ar skatu uz Ulbrokas ezeru. Dzīvoklis privatizēts, zeme zem mājas īpašumā, pie mājas plaša autostāvvieta. Ēkas tuvumā atrodas labiekārtotas pastaigu vietas, peldvieta, bērnudārzs, rotaļu laukumi, pārtikas veikali, Rīgas pilsētas autobusa galapunkts (51.autobuss), ambulance. Dzīvoklis tiek pārdots bez mēbelēm, bet ar iebūvētu virtuves iekārtu un iebūvētiem gaiteņa skapjiem.
Peldu iela 6, Ulbroka
2 istabas
54 m²
51 000
22.9.2017.
Vairākkomersa.lv
Īpašnieks pārdod gaišu, ērtu un mājīgu divistabu dzīvokli ēkas pirmajā stāvā ar skatu uz Ulbrokas ezeru . Dzīvoklis privatizēts, zeme zem mājas īpašumā, pie mājas plaša autostāvvieta. Ēkas tuvumā atrodas labiekārtotas pastaigu vietas, peldvieta, bērnudārzs, rotaļu laukumi, pārtikas veikali, Rīgas pilsētas autobusa galapunkts (51.autobuss), ambulance. Dzīvoklis tiek pārdots bez mēbelēm, bet ar iebūvētu virtuves iekārtu un iebūvētiem gaiteņa skapjiem.
Peldu iela 6, Ulbroka
2 istabas
54 m²
51 000
20.8.2017.
Vairākkomersa.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more