Meklēšana bez rezultātiem
Complain
Pārdod gaišu un labi uzturētu divistabu dzīvokli Smiltenē: + divas izolētas istabas; + wc un vannasistaba ir kopēja; + nomainīta santehnika; + ir nomainīti logi; + atjaunota ventilācijas sistēma; + tuvu centram; + netālu ir skola un poliklīnika; + zemi komunālie maksājumi. Līdz centram 5 min kājām ejot. Piedāvājam pircējiem bezmaksas konsultācijas un palīdzību pie kredīta un dokumentu noformēšanas iegādājoties šo īpašumu.
Dakteru 26
38.8 m²
22 000 €
18.10.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod Strenčos 2 ist. dzīvokli ar visām ērtībām: malkas apkuri, satelītu, internetu, 2 malkas šķūni, garāžu, nelielu zemes gabalu-viss ietilpst cenā. Dzīvoklis privatizēts. Nav nekādu komunālo maksājumu, maksa tikai par elektrību un ūdeni pēc skaititaja. Vajadzīgs neliels kosmetiskais remonts. Dzīvoklis ir silts un saulainā pusē. Klusā vietā. Par cenu vienosimies.
Sedas 2
58 m²
13 000 €
26.9.2018.
Vairākss.com
Complain
Pārdod nekustamo īpašumu, kas sastāv no zemes gabala 0,16 ha platībā un divstāvu mūra ēkas 600 kv.m. platībā, Valkas pilsētā, blakus jaunuzbūvētajam stadionam. Asfaltēts piebraucamais ceļš, izdevīga vieta komercdarbībai. Daudzstāvu dzīvojamā apbūves teritorija.
Valkas novads, Valka,Vēinības gatve
600 m²
51 000 €
10.1.2018.
Vairākrentinriga.lv
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more